Sports

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2017./2018.

Kuldīgas novada skolēnu Jauno vieglatlētu sacensības Ēdole, 2018.gada 22.maijā

Attēlu rezultāti vaicājumam “excel”Rezultāti


 

24.04.2018. Kuldīgas novada skolēnu "Pavasara kross" uzvarētāji :

8.-9.klase

 3.vieta Pēteris Patriks Jefimovs (skolotājs Roberts Blumbergs)

6.-7.klase

  2.vieta Miks Grasmanis-Laše (skolotājs Andris Mazais)

      3.vieta Alise Neilande (skolotājs Andris Mazais)

   4.-5.klase

      3.vieta Nikola Bērziņa (skolotājs Andris Mazais)

    2.-3.klase

     1.vieta Beate Buka (skolotājs Andris Mazais)

     1.vieta Maksimilians Brazovskis  (skolotājs Andris Mazais)




20.03.2018.Jauno vieglatlētu daudzcīņas 3.klase s skolniecei Beātei Bukai 1.vieta (skolotājs Andris Mazais)


Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas šaha apmācība un audzēkņu sasniegumi 2017.-2018.mācību gadā.

Kuldīgas MHZV šaha apmācība notiek 1. un 2.klases bērniem. Bērni šaha stundās apgūst šaha spēles noteikumus, iemācās pareizi spēlēt šahu, un labākie iesaistās Kuldīgas novada sporta skolas šaha nodaļas treniņos un piedalās sacensībās. Šaha apmācība skolā jau notiek vairāk nekā 10 gadus.

Arī šajā mācību gadā skolas audzēkņiem ir ļoti labi rezultāti Kuldīgas novada, Kurzemes un Latvijas mēroga sacensībās.

24.septembrī 7 audzēknes piedalījās Rīgas Šaha skolas atklātajā čempionātā jaunietēm. Labākos rezultātus, izcīnot kausus un medaļas, uzrādīja Rēzija Kudore, Elīna Urbāne un Nellija Jēkabsone.

25.novembrī Olaines atklātajā bērnu un jauniešu čempionātā medaļas izcīnīja Nellija Jēkabsone un Rēzija Kudore.

2.decembrī starptautiskā bērnu turnīrā Šauļos (Lietuva) kausu un medaļu izcīnīja Elinda Kravinska.

28.decembrī Kuldīgas NSS Ziemassvētku turnīrā medaļu izcīnīja Nellija Jēkabsone.

18.janvārī Kuldīgas novada šaha olimpiādē 5.-9.klašu grupā Kuldīgas MHZV komandai 2.vieta. Ieskaiti kopvērtējumam deva Aleksis Šteinbergs, Elinda Kravinska un Aksels Agris Vēvers. 1.-4.klašu grupā skolai 2.vieta. Ieskaiti deva Nellija Jēkabsone, Elizabete Dzene un Patrīcija Škapare.

25.janvārī Kurzemes skolu šaha olimpiādē 5.-9.klašu grupā skolas komandai 3.vieta. Ieskaiti kopvērtējumam deva Aleksis Šteinbergs, Meldra Zundovska un Elinda Kravinska. 1.-4.klašu grupā komandai 6.vieta. Ieskaiti deva Nellija Jēkabsone, Jānis Krūmiņš un Patrīcija Škapare.

12.-15.martā četras skolas audzēknes piedalījās Latvijas jauniešu 2018.gada čempionāta finālā. M-14 vecuma grupā Rēzijai Kudorei 9.vieta, M-12 vecuma grupā Elindai Kravinskai 10.vieta un Elīnai Urbānei 14.vieta, M-10 vecuma grupā Nellijai Jēkabsonei 5.vieta.

Treneris Gunārs Getners

"Top!" kauss 2018

20.02.2018.

17.kausa izcīņa skolu komandām volejbolā 3.vieta (skolotājs Andris Mazais).

Komandā Eduards Stieģelis, Nils Zīle, Miks Olafs Matevičs, Artūrs Canders, Pēteris Patriks Jefimovs, Emīls Līdaka, Kristers Mednieks.

 

Kuldīgas novada skolēnu sacensībās VFS 13.02.2018. 

7.klases skolniecei Luīzei Skudrai 1.vieta (skolotājs Andris Mazais)

7.klases skolniecei Agnijai Paulai Zvingulei 3.vieta (skolotājs Andris Mazais)

11.klases skolniecei Aucei Mūrniecei 3.vieta (skolotājs Roberts Blumbergs)

 

Kuldīgas novada skolu Tautas bumbas sacensības 31.01.2018. 3.-5.kl. meiteņu komandai 3.vieta Emīlija Kreicberga, Kate Agriņa, Dārta Pūce, Leila Aļohina - Nagularadža, Patrīcija Škapare, Laura Šmīdenberga, Dārta Garokalna, Daniela Agriņa, Anna Valdmane.Aleksandra Timbere; skolotājs Andris Mazais.

 Kuldīgas novada atklātās sacensības futbolā 3. vieta 3.-4.kl. komandai: Rihards Mazais, Maksimilians Brazovskis, Roberts Kronbergs, Tonijs Moldovāns, Armands Zikmanis, Ralfs Timbers, Kristers Sedliņš, Olivers Smidbergs (3.klase), Aleksis Blāķis (4.klase); skolotājs A.Mazais.

Kuldīgas novada atklātās sacensības futbolā2. vieta 7.-9.kl. komandai: Roberts Putniņš, Miks Grasmanis-Laše (7.klase), Artūrs Canders, Aleksandrs Šaroks (8.klase), Aleksis Šteinbergs, Emīls Līdaka, Artis Vecmanis, Pēteris Patriks Jefimovs, Kristers Mednieks, Aksels Agris Vēvers (9.klase); skolotājs A.Mazais.

Lietotāja Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola attēls.

 

Olimpiskā diena -  piepūšamās atrakcijas 1.vieta 4.klases komandai: Estere Brasle, Patrīcija Škapare, Helēna Buka, Evelīna Bergmane, Ravella Elva Cīrule, Aleksis Blāķis, Niko Sļisarenko, Ernests Mālnieks, Raivis Strazdiņš; skolotājs A.Mazais.

Lietotāja Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola attēls.

Olimpiskā diena - piepūšamās atrakcijas, ielu  stafetes un kopvērtējums 1.vieta visās disciplīnās 8.-9.kl. komandai: Ieva Valdmane, Diāna Rudakova, Artūrs Canders (8.klase), Luīza Neimane, Samanta Santa Gruntiņa, Artis Vecmanis, Pēteris Patriks Jefimovs, Aleksis Šteinbergs; skolotāji A.Mazais un R.Blumbergs.

Lietotāja Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola attēls.

 


Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2015./2016.

 

Kurzemes skolu kauss futbolā - puikas savā grupā uzvarēja Ugāles pamatskolu (2:1), Grobiņas sākumskolu (1:0) un Ventspils 4. vidusskolu (1:0). Spēlē par pirmo vietu un ceļazīmi uz Latvijas skolu kausu futbolā zaudējums Ventspils 1. ģimnāzijai ar rezultātu 1:3 taču sasniegtais rezultāts ir ļoti labs un negaidīts. Komandā spēlēja Miks Grasmanis-Laše un Miks Leismanis no 5.klases, Artūrs Canders un Eduards Stieģelis no 6.klases, Patriks Tobijs, Pēteris Patriks Jefimovs, Aksels Agris Vēvers, Artis Vecmanis, Kristers Mednieks, Emīls Līdaka un Aleksis Šteinbergs no 7.klases. 
Kuldīgas novada skolu sacensības orientēšanās1.vieta Emīls Līdaka, 2002. - 2005. gadā dzimušajiem zēniem, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības orientēšanās1.vieta Eva Sintija Pētersone, 2.vieta - Auce Mūrniece, 3.vieta - Katrīna Luīze Lagzdiņa, 2000. - 2001. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs R.Blumbergs
 
Kuldīgas novada skolu sacensības orientēšanās - 2.vieta Kārlim Jēkabam Īvānam, 1997. - 1999. gadā dzimušajiem zēniem, skolotājs R.Blumbergs
 
Kuldīgas novada skolu sacensības pavasara krosā - 3.vieta  Samantai Santai Gruntiņai, 2002.-2003. gadā dzimušo meiteņu grupā, skolotājs J.Jerumanis
 
Jauno vieglatlētu daudzcīņas sacensības - 3.vieta Agnijai Paulai Zvingulei 2004.-2005. gadā dzimušo meiteņu grupā, skolotājs J.Jerumanis
 
Jauno vieglatlētu daudzcīņas sacensības - 3.vieta Laurai Šmīdenbergai 2006.-2007. gadā dzimušo meiteņu grupā, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības galda tenisā - 3.vieta Kristeram Medniekam 2002.-2003. gadā dzimušo zēnu grupā, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 2.vieta Luīzei Neimanei, Samantai Santai Gruntiņai, Akselam Agrim Vēveram, Pēterim Patrikam Jefimovam 4x200 m stafetē 2002.-2003. gadā dzimušajiem, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 3.vieta Eduardam Stieģelim lodes grūšanā 2002.-2003. gadā dzimušajiem zēniem, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 3.vieta Katrīnai Luīzei Lagzdiņai 200 m skrējienā  2000.-2001. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs R.Blumbergs
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 2.vieta Annijai Annai Ansonei lodes grūšanā  2000.-2001. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 1.vieta Aucei Mūrniecei lodes grūšanā  2000.-2001. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs R.Blumbergs
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 3.vieta Eduardam Stieģelim augstlēkšanā  2002.-2003. gadā dzimušajiem zēniem, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 3.vieta Samantai Santai Gruntiņai 200 m skrējienā  2002.-2003. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 2.vieta Luīzei Neimanei 200 m skrējienā  2002.-2003. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 2.vieta Samantai Santai Gruntiņai tāllēkšanā  2002.-2003. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis
 
Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 2.vieta Luīzei Neimanei 60 m skrējienā 2002.-2003. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolu sacensības vieglatlētikā telpās - 1.vieta Esterei Lakijai Jansonei tāllēkšanā 2000.-2001. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs R.Blumbergs 

Kuldīgas novada skolu sacensības futbolā - 1.vieta 2002.-2003. gadā dzimušajiem

Kuldīgas novada skolu sacensības futbolā3.vieta 2004.-2005. gadā dzimušajiem, skolotājs J.Jerumanis


Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā - Mikam Grasmanim-Lašem 2.vieta 2004.-2005.gadā dzimušie zēni, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā - Agnijai Paulai Zvingulei 1.vieta 2004.-2005. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā - Laurai Strazdiņai 3.vieta 2004.-2005. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā - Annijai Paulai Ansonei 1.vieta 2000.-2001. gadā dzimušajām meitenēm, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā - Pēterim Patrikam Jefimovam 2.vieta 2002.-2003.gadā dzimušie zēni, skolotājs J.Jerumanis


Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāAnnijai Paulai Ansonei 2. vieta šķēpa mešanā 2000.-2001. gada meitenēm, skolotājs J.Jerumanis 

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāEsterei Lakijai Jansonei 2. vieta tāllēkšanā 2000.-2001. gada meitenēm, skolotājs R.Blumbergs

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikā - Emmai Karelei 3. vieta tāllēkšanā 2000.-2001. gada meitenēmskolotājs R.Blumbergs

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikā - Aucei Mūrniecei 1.vieta lodes grūšanā 2000.-2001. gada meitenēmskolotājs R.Blumbergs

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikā - Annijai Paulai Ansonei 2./3. vieta lodes grūšanā 2000.-2001. gada meitenēmskolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāAnnijai Paulai Ansonei 3. vieta 100m skrējienā 2000.-2001. gada meitenēmskolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāLuīzai Neimanei 2. vieta 100m skrējienā 2002.-2003. gada meitenēmskolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāLuīzai Neimanei 2. vieta 300m skrējienā 2002.-2003. gada meitenēmskolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāSamantai Santai Gruntiņai 1. vieta tāllēkšanā 2002.-2003. gada meitenēmskolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikāEmīlam Līdakam, Pēterim Patrikam Jefimovam, Samantai Santai Gruntiņai, Luīzai Neimanei 2. vieta 4x100m stafetē 2002.-2003. gadā dzimušieskolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikā -Eduradam Kuzminam, Rihardam Guntim Gaurim, Esterei Lakijai Jansonei, Annijai Paulai Ansonei 3. vieta 4x100m stafetē 2000.-2001. gadā dzimušie, skolotājs R.Blumbergs, J.Jerumanis 

  

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā 2014./2015.

Jauno vieglatlētu sacensības - Mikam Grasmanim - Lašem 3.vieta 300m 2003.-2004.gadā dzim. zēniskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Laurai Šmīdenbergai 3.vieta 300m 2005.-2006.gadā dzim. meitenesskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Karīnai Berņai - Stašai 2.vieta bumbiņas mešanā 2003.-2004.gadā dzim. meitenesskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Laurai Šmīdenbergai 1.vieta, Solvitai Baltaiskalnai 3.vieta 60m 2005.-2006.gadā dzim. meitenesskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Eduardam Stieģelim 1.vieta bumbiņas mešanā 2003.-2004.gadā dzim. zēniskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Ralfam Akmeņkalnam 2.vieta, Ričardam Berķim 3.vieta 60m 2005.-2006.gadā dzim. zēniskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Artūram Canderam 1.vieta tāllēkšanā 2003.-2004.gadā dzim. zēniskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Eduardam Stieģelim 1.vieta augstlēkšanā 2003.-2004.gadā dzim. zēniskolotājs J.Jerumanis

Jauno vieglatlētu sacensības - Emīlam Ivanovskim 3.vieta tāllēkšanā 2005.-2006.gadā dzim. zēniskolotājs J.Jerumanis 

Jauno vieglatlētu sacensībasArtūram Canderam 1.vieta 60m 2003.-2004.gadā dzim. zēni, skolotājs J.Jerumanis


Kuldīgas novada skolēnu atklātās sacensības pavasara krosā - Mikam Grasmanim-Lašem 2.vieta, skolotājs J.Jerumanis


Rīgas šaha skolas kluba "Kaissa" atklātais čempionāts iesācēju grupā Lindai Lasmanei 1.vieta, skolotājs G.Gertners

Rīgas šaha skolas kluba "Kaissa" atklātais čempionāts iesācēju grupāDanielai Nikalovskai 2.vieta, skolotājs G.Gertners

Rīgas šaha skolas kluba "Kaissa" atklātais čempionāts iesācēju grupāElindai Kravinskai 3.vieta, skolotājs G.Gertners


Kuldīgas novada skolēnu atklātās sacensības orientēšanās - Kārlim Jēkabam Īvānam 1.vieta, skolotājs R.Blumbergs

Kuldīgas novada skolēnu atklātās sacensības orientēšanās - Evai Sintijai Pētersonei 1.vieta, skolotājs J.Jerumanis

Kuldīgas novada skolēnu atklātās sacensības orientēšanās - Emīlam Līdakam 1.vieta, skolotājs J.Jerumanis


Kuldīgas novada skolēnu olimpiādē jauno vieglatlētu četrcīņā - Laurai Šmīdenbergai 2.vieta 2005.-2006.g. dzim. meitenēm, skolotājs J.Jerumanis


Kuldīgas novada skolēnu olimpiādē jauno vieglatlētu četrcīņā - Artūram Canderam 1.vieta 2003.-2004.g.dzim. zēniem, skolotājs J.Jerumanis

 

Kuldīgas novada skolēnu sacensības vieglatlētikā

60 m (1999.-2000. meitenes) 

2.vieta Esterei Lakijai Jansonei

60 m (2001.-2002. meitenes)

2.vieta Annijai Paulai Ansonei

3.vieta Luīzai Neimanei

200 m (1999.-2000. meitenes)

2.vieta Esterei Lakijai Jansonei

200 m (2001.-2002. meitenes)

1.vieta Luīzai Neimanei

Tāllēkšana (1999.-2000. meitenes)

1.vieta Esterei Lakijai Jansonei

Tāllēkšana (2001.-2002. meitenes)

1.vieta Martai Elīzai Tintei

3.vieta Annijai Paulai Ansonei

Augstlēkšana (1999.-2000. meitenes)

3.vieta Aucei Mūrniecei

Lode (1999.-2000. meitenes)

2.vieta Aucei Mūrniecei

3.vieta Katrīnai Luīzei Lagzdiņai

Lode (2001.-2002. meitenes)

1.vieta Annijai Paulai Ansonei

3.vieta Martai Elīzai Tintei

Kuldīgas novada skolēnu sacensības veiklības stafetēs

2005.-2006. komanda (Emīls Ivanovskis, Raitis Megnis, Kārlis Ivanovskis, Ralfs Akmeņkalns, Ričards Berķis, Laura Strazdiņa, Solvita Baltaiskalna, Anna Valdmane, Aleksandra Timbere, Laura Šmīdenberga) ieguva 1.vietu

Kuldīgas novada skolēnu sacensības veiklības stafetēs

2003.-2004. komanda (Artūrs Canders, Aleksandrs Šaroks, Nils Zīle, Markuss Stepanovs, Miks Grasmanis-Laše, Ieva Valdmane, Diāna Rudakova, Karīna Berņa - Staša, Loreta Marta Šulca, Agnija Paula Zvingule) ieguva 2.vietu

Kuldīgas novada skolēnu sacensības futbolā

1999.-2000. zēnu komanda (Kristaps Svēte, Silvestrs Lasmanis, Mārtiņš Kuršinskis, Mairis Valkovskis, Ričards Vēvers, Elans Andrejs Vēvers, Markuss Matisons, Rihards Guntis Gauris, Matīss Saučuks) izcīnija 3.vietu

Kuldīgas novada skolēnu sacensības futbolā

2001.-2002. zēnu komanda (Ivo Sļesarenko, Artis Šneiders, Rinalds Valters Šulcs, Pēteris Patriks Jefimovs, Emīls Līdaka, Aksels Agris Vēvers, Artis Vecmanis) izcīnīja 2.vietu

Kuldīgas novada skolēnu sacensības riteņbraukšanā

2003.-2004. meitenes

1.vieta Agnijai Paulai Zvingulei 

2003.-2004. zēni

1.vieta Mikam Grasmanim - Lašem 

2001.-2002. meitenes

1.vieta Annijai Paulai Ansonei

1999.-2000. zēni

2.vieta Rihardam Guntim Gaurim

Kuldīgas novada skolēnu olimpiāde vieglatlētikā -

(100 m) 2001.-2002. meitenes

3.vieta Martai Elīzai Tintei

(300 m) 1999.-2000. meitenes

2.vieta Esterei Lakijai Jansonei

(tāllēkšana) 1999.-2000. meitenes

1.vieta Esterei Lakijai Jansonei

3.vieta Emmai Karelei

(tāllēkšana) 2001.-2002. meitenes

1.vieta Martai Elīzai Tintei

(šķēps) 2001.-2002. meitenes

2.vieta Annijai Paulai Ansonei

(lode) 1999.-2000. meitenes 

2.vieta Aucei Mūrniecei

3.vieta Anetei Palmai

(lode) 2001.-2002. meitenes

2.vieta Annijai Paulai Ansonei